TEHNICIAN MENTENANTA (ELECTRICIAN / ELECTROMECANIC)

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș PITESTI / OARJA

Responsabilitati principale:

  • Este reponsabil de verificarile zilnice ale echipamentelor din sectorul gestionat;
  • Pune in functiune diferitele utilaje, echipamente si instalatii industriale;
  • Intervine in cazul defectiunilor pe parte electrica/ electromecanica pe liniile de productie;
  • Se asigură ca are scule și dispozitive specifice repararii echipamentelor din aria de producție;
  • Oferă suport tehnic departamentului de productie;
  • Asigura efectuarea intretinerilor preventive a echipamentelor din aria de productie;
  • Executa sarcinile de mentenanța preventiva aferente postului din programul de mentenanta.

Candidatul ideal:

  • Studii medii/ superioare tehnice (electrica/ electromecanica/ automatizari);
  • Experienta in domeniul mentenantei utilajelor industriale – minimum 3 ani;
  • Bune abilitati tehnice – interpretare scheme si desene electrice;
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare.

Detalii suplimentare la numerele: 0745 523 650 / 0740 105 065 / 0748 267 696 / 0746 153 878

Asteptam CV-urile dvs. la adresa: office@rian-partners.com