SPECIALIST PRODUCTIE (VOPSIRE)

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș PISCANI

Responsabilitati principale:

  • Urmareste impreuna cu echipa operationala punerea in functiune a echipamentelor noi;
  • Urmareste si gestioneaza proiectele de continous improvement in productia de serie;
  • Identifica problemele din procesul de metal coating (root cause analysis);
  • Coordoneaza echipa din subordine si asigura suport tehnic in activitatile operationale;

Candidatul ideal:

  • Limba Engleza avansat;
  • 3-5 ani experienta intr-o companie din industria automotive – departamente coating sau acoperire metale – cataforeza;
  • Studii superioare tehnice (ex. TCM, Mecanica etc.);
  • Experienta in zona de management echipa;
  • Va avea in subordine aproximativ 20 persoane (Operatori productie, specialisti si team leaderi).
  • Cunostinte SAP, pachetul office;Cunostinte Kaizen si 5S;
  • Abilitati de comunicare, analiza si sinteza;
  • Foarte bune abilitati de reporting;
  • Cunostinte cu privire la procesele de acoperire metale;
  • Disponibilitate pentru deplasari in strainatate – training-uri;