SEF SCHIMB

Domeniu INDUSTRIAL
Oraș OARJA

Agentia de recrutare RIAN & PARTNERS angajează sef schimb,  cu experiență, pentru compania YILDIZ ENTEGRE:

Responsabilitati principale:

  • Atribuirea sarcinilor si supervizarea activităților in fabrica;
  • Planificarea necesarului de personal, îndeplinirea condițiilor de calitate si cantitate prestabilite, asigurarea transferului de informații între schimburi;
  • Dezvoltarea echipei, actualizarea zilnică a pontajelor si rezolvarea diverselor situatii legate de procesul de productie.

Candidatul ideal:

  • Studii medii tehnice;
  • Experienta de lucru in mediul industrial pe o pozitie de coordonare- minimum 2 ani;
  • Abilitati operare calculator, in special pachetul Office (Microsoft Excel, Word);
  • Limba engleza – nivel mediu (conversational);
  • Bun organizator / coordinator;
  • Abilitati excelente de comunicare.

Agentia de recrutare RIAN & PARTNERS angajează sef schimb,  cu experiență, pentru compania YILDIZ ENTEGRE.

Telefon: 0745 523 650/ E-mail: adriana.penescu@rian-partners.com