SEF SCHIMB PRODUCTIE

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș CRAIOVA

Responsabilitati principale:

  • Susține procesul de rezolvare a problemelor;
  • Gestioneaza performanța echipei: cunoaște problemele echipei, defineste domeniile pentru îmbunătățirea performanței cu membrii echipei, conduce munca în echipă, propune metode de îmbunătățire a calității (5S, TPM, 6M);
  • Gestioneaza inițiative QCD directe: stabileste targete, implementeaza planuri, urmăreste rezultatele zilnice, efectueaza ajustări adecvate în planificarea resurselor pentru a obține rezultatele dorite;
  • Asigura performanța costurilor de livrare și a calității (QCD) pentru grupurile desemnate;
  • Gestioneaza performanța producției, problemele legate de personal și standardele de sănătate, siguranță și mediu (HSE) ale mai multor grupuri de producție autonome.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice;
  • Minimum 3 ani experienta in productie (automotive);
  • Cunostinte sudura TIG, MIG / MAG;
  • Cunostinte lb. Engleza – reprezinta;
  • Cunostinte SAP – reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte desen tehnic;
  • Abilitati de comunicare, abilitati de leadership;
  • Abilități solide de analiză și rezolvare a problemelor.