SECRETAR TEHNICO – ECONOMIC

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș MIOVENI

Responsabilitati principale:

  • Asigura punerea la dispozitie a mijloacelor tehnice pentru activitatile desfasurate si realizeaza reporting-ul activitatii:
    • gestiunea DA (cereri de cumparari) si receptiile (aproximativ 30 pe luna) impreuna cu Tabloul de Bord aferent;
    • pontajul efectivelor in SDA pentru sub-contractanti;
    • animare instante si capitalizare;
    • extractii subiecte LUP QC/1 saptamanal;
    • realizare extractii BMIR, actualizare tablou;
    • suport administrativ sub-contractanti (aprox 30 cereri lunare).

Candidatul ideal:

  • Studii superioare;
  • Experienta pe un post administrativ, reprezinta un avantaj;
  • Franceza – nivel avansat, engleza – nivel mediu;
  • O buna cunoasterea pachetului MS Office (in special Excel);
  • Cunoasterea aplicatiilor SAER, SDA, reprezinta un avantaj;
  • Autonomie, rigoare si atentiel a detalii;
  • Buna comunicare si relationare;
  • Gestionarea corecta a diverselor situatii;
  • Flexibilitate, disponibilitate, anticipare.