PILOT DEMARAJ INDUSTRIAL

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș BUCURESTI

Responsabilitati principale:

  • Participa la construirea si punerea in aplicare a dosarului de demaraj a unui nou vehicul sau a versiunilor derivate;
  • Asigura planificarea proiectelor de vehicule in faza lor industriala;
  • Pilotezeaza planurile de acţiune si alerteaza asupra riscurilor implicate;
  • Efectueaza monitorizarile si raportarile necesare asupra stării de avansare a proiectelor;
  • Asigura, după caz, formari privind instrumentele si tehnicile de optimizare a proceselor.

Candidatul ideal:

  • Experienta in mediul industrial, Supply Chain;
  • Experienta lucrului in transvers;
  • Cunostinte despre managementul proiectului, gestiunea proiectelor in viata serie;
  • Capacitati de organizare, multitasking, prioritizare a activitatilor;
  • Competente de analiza si diagnostic;
  • Capacitatea de a reactiona rapid si eficient;
  • Experienţa in management de proiecte de minimum 2 ani;
  • Experienţa in programarea comerciala si industriala;
  • Cunoştinţe avansate de limba franceza si limba engleza;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Bune abilitaţi de gestiune a timpului, de prioritizare si luare a deciziilor, precum si de analiza si sinteza.