OPERATOR/ LABORANT CHIMIST

Domeniu INDUSTRIAL
Oraș OARJA

Agentia de recrutare RIAN & PARTNERS angajeaza operator/laborant chimist, cu experienta, pentru compania YILDIZ ENTEGRE:

Responsabilitati principale:

  • Efectuează analiza umidității fibrelor sosite de la instalațiile de producție presă și le înregistrează;
  • Prelevează mostre din apa de cazan și de răcire, face analiza acestora și înregistrează rezultatele în formularul rezultate zilnice analiză apă;
  • Prelevează mostre din fiecare rezervor de adeziv, face analiza acestora, înregistrează rezultatele analizelor în formularul de control date intrare adeziv mdf;
  • Efectueaza teste cu privire la mostre în urma reclamațiilor clienților, pentru compararea cu alte produse de pe piață etc și raportează rezultatele;
  • Face analiza densității și umidității mostrelor.

Beneficii:

  • Contract pe 6 luni;
  • Bonus prezenta 180 lei brut
  • Tichete de masa 15 lei;
  • Bonus prezenta 180 lei net;
  • 450 lei brut- prima Paste, Craciun;
  • Ore suplimentare platite 175%.

Cerințe:

  • Experienta pe o pozitie similara/pregatire in domeniu;
  • Studii in domeniul chimiei;
  • Dexteritate;
  • Capacitate de a lucra atat individual cat si in echipa;
  • Disponibilitate la lucrul in schimburi;
  • Disciplina si capacitate de analiza.

Agentia de recrutare RIAN & PARTNERS angajeaza operator/laborant chimist, cu experienta, pentru compania YILDIZ ENTEGRE.

Pentru detalii suplimentare sunati la numerele de telefon: 0745 523 650