MECANIC MENTENANTA

Domeniu INDUSTRIAL
Oraș PITESTI

Agentia de recrutare RIAN & PARTNERS angajeaza mecanic mentenanta, cu experienta, pentru compania REPSAN:

Responsabilitati principale:

  • Predă-preia tura de la schimbul anterior;
  • Intervine în caz de defecțiuni mecanice/pneumatice pe liniile de producție;
  • Face verificări zilnice la echipamente;
  • Execută activitați de întreținere și reparații a utilajelor (mecanice, hidraulice, pneumatice)
  • Pune în funcțiune diferite utilaje, mașini și instalații;
  • Execută sarcini specifice transmise de superiorul ierarhic.

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic și profesional;
  • Tichete de masă de 15 lei;
  • Prime de Vară, Paște și Crăciun;
  • Orele suplimentare lucrate plătite cu 200%;
  • Spor de noapte 25%;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe de bază în domeniul mentenanței, mecanic/ electromecanic;
  • Studii medii de specialitate;
  • Disponibilitate de lucru în schimburi;
  • Gândire logică și atenție la detalii;
  • Cel putin 2 ani de experiență în mediul industrial sau similar.

Pentru detalii suplimentare sunati la numerle de telefon: 0745 523 650 / 0746 153 878