LIDER INGINERIE VALIDARE- ADAS

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș BUCURESTI

Responsabilitati principale:

  • Dezvolta planul de validare pentru sistemul ADAS;
  • Definește strategia de validare a sistemului:
    • specifica mijloacele necesare;
    • specifica elementele care contribuie la buna execuție a planului de validare;
    • specifica testele ce trebuiesc efectuate;
    • adapteaza planul de validare la cerintele fiecărui proiect.
  • Asigura integrarea, validarea componentelor și sistemelor si rezolva anomaliile detectate în timpul validărilor;
  • Elaborează fișierele necesare.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice;
  • Experiență in validarea sistemelor complexe;
  • Experiență în managementul proiectelor;
  • Experienta instrumente de simulare (MATLAB, SIMULINK);
  • Cunoașterea rețelelor de comunicații (CAN, LIN);
  • Limbi straine- Engleza- avansat, franceza- este un plus;
  • Abilitatea de a analiza și interpreta rezultatele;
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă;
  • Capacitate de sinteză, planificare și anticipare;
  • Abilități de comunicare.