INGINER PRODUCTIE

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș PITESTI

Responsabilitati principale:

  • Dupa faza de proiectare preia responsabilitatea definirii fizice a proiectului prin coordonarea procesului de fabricatie si implementare la client;
  • Asigura livrarea proiectului de fabricatie din perspectiva indicatorilor de cost, timp si calitate;
  • Defineste si urmareste jaloanele de productie in vederea livarii la timp a proiectului;
  • Actioneaza ca punct de contact intre furnizorii de componente si client
  • Intervine in asigurea bunei organizari a activitatilor de productie, fiind responsabil de buna alocare a resurselor.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice – inginerie;
  • Experienta anterioara de lucru in sectorul de de fabricatie industriala/automotive de minimum 3 ani;
  • Experienta anterioara pe parte de inginerie proces/ metode fabricatie/ proiect;
  • Bune abilitati de a gestiona si urmari desfasurarea mai multor proiecte in acelasi timp;
  • Experienta anterioara in lucrul cu termen de livrare/ proiecte;
  • Bune abilitati de organizare si comunicare asertiva
  • Rigurozitate in definirea sarcinilor si implementarea datelor specific fiecarui proiect;
  • Bune abilitati de comunicare in limba engleza – conversatonal (mediu);
  • Experienta anterioara in gestionarea furnizorilor de componente si termenele aferente livrarilor.