INGINER CALITATE CLIENT

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș MIOVENI

Responsabilitati principale:

  • Responsabil de gestionarea reclamațiilor clienților, de gestionarea auditului clienților, de gestionarea CSR (cerințe specifice ale clienților);
  •  Responsabil de monitorizarea performanței, de crearea de planuri de acțiune și de promovarea culturii zero-defecte;
  • Garantează aplicarea CSR și, de asemenea, este responsabil ANPQP;
  • Responsabil de gestionarea reclamațiilor clienților și a acțiunilor corective;
  • Realizează analiza datelor de feedback și îmbunătățirea planului de dezvoltare;
  • Responsabil de gestionarea auditului clienților și de stabilirea planului de acțiune;

Candidatul ideal:

  • Diplomă de licență în domeniul tehnic;
  • Disponibilitatea de a călători în străinătate (traininguri și audituri);
  • Experiență de lucru anterioară cu următoarele instrumente de calitate și inginerie: PPAP, MSA, FMEA, SPC AIAG, IATF16949, 8D, 5W, Ishikawa, analiza arborelui de defecte;
  • Experiență anterioară în domeniul calității în industria auto de minimum 3 ani;
  • Abilități solide de comunicare și negociere;
  • Cunoașterea fluentă a limbii engleze;