INGINER ANALIZA PERFORMANTA SI CONSUM

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș BUCURESTI

Responsabilitati principale:

  • Contribuie la dezvoltarea proiectului pentru atingerea milestone-urilor in fiecare faza proiect;
  • Stabileste deadline-urile;
  • Organizeaza planul de validare impreuna cu managerul de proiect;
  • Analizeaza datele de test si calcul;
  • Asigura respectarea exigentelor reglementare in domeniu;
  • Prezinta sinteze si rapoarte către mangerii de proiect.

Profil candidat:

  • Studii superioare (Transporturi, Autovehicule Rutiere);
  • Cunostinte de inginerie mecanica, motoare si fizica generala;
  • Cunoștinte generale in domeniul auto;
  • Competente lingvistice de Engleza nivel avansat; Franceza reprezinta avantaj;
  • Cunoștinte de operare MS Office, cu prioritate Power Point si Excel;
  • Capacitate de analiza si sinteza, reactivitate, autonomie, precizie, gandire flexibila;
  • Competente de comunicare si prezentare, lucru in echipa;
  • Permis de conducere auto, minimum categoria B;
  • Experiența de management reprezintă avantaj.