FACILITY RESPONSIBLE

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș PITESTI

Responsabilitati principale:

  • Intocmeste planurile de mentenanta pentru echipamente ce deservesc procesele de productie pentru proiectele noi;
  • Planifica si monitorizeaza  intretinerea compresoarelor de aer comprimat;
  • Planifica si monitorizeaza  intretinerea Chillere pentru procesele de productie;
  • Planifica si urmareste planul mentenanta pentru sistemele de exhaustare, anexate proceselor de productie;
  • Asigura urmarirea echipamentelor ce au nevoie de iscirizare;
  • Planifica si urmareste realizarea planului de mentenanta pentru  grupurile electrogene;
  • Planifica si urmareste realizarea planului de mentenanta pentru  boilere si arzatoare;
  • Planifica si urmareste realizarea planului de mentenanta pentru sistemele de exhaustare folosite in procesele de productie;
  • Urmareste consumul de: energie electrica – administrativ & procese productie; gaz – administrativ & procese productie;
  • Urmareste calificarile presonalului din department.

Candidatul ideal:

  • Studii tehnice;
  • Experienta pe o pozitie similara- minimum 2 ani;
  • Limba Engleza- nivel mediu conversational.