ELECTRICIAN MENTENANȚĂ

Domeniu INDUSTRIAL
Oraș PITESTI

Agentia de recrutare RIAN & PARTNERS angajează electrician mentenanță,  cu experiență, pentru compania REPSAN ENERGY:

Responsabilități principale:

  • Efectuează controale, revizii, intervenții pentru eliminarea deficiențelor și incidentelor apărute;
  • Optimizează funcționarea ȋn permanență a instalațiilor și echipamentelor electrice și energetic;
  • Realizează măsurători ale parametrilor elementelor componente ale instalațiilor și echipamentelor energetice;
  • Interpretează scheme electrice;
  • Identifică echipamente și componente defecte în vederea remedierii;
  • Asigură mentenanță utilajelor și echipamentelor aflate în exploatare.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant în funcție de experiența în domeniu;
  • Tichete de masa – 15 lei;
  • Prima de Paște, Crăciun, vacanță;
  • Bonusuri de prezență și de performanță;
  • Plata orelor suplimentare 200%;
  • 25% spor ore de noapte;
  • Prima de prezență și stabilitate;
  • Al 13-lea salariu;
  • Transport gratuit.

Candidatul ideal:

  • Școala profesională/liceu de specialitate/electrician;
  • Experiență practică constituie un avantaj;
  • Cunoștințe obligatorii cerute de legislația în domeniul energetic constituie avantaj;
  • Cunostințe IT/MS Office;
  • Dinamic, dedicat, cu abilități de a lucra în echipa, capabil sa lucreze în situații de intervenție sub presiunea timpului;
  • Permis de conducere categoria B.

Agentia de recrutare RIAN & PARTNERS angajează electrician mentenanță,  cu experiență, pentru compania REPSAN ENERGY.

Pentru detalii suplimentare sunati la numerle de telefon: 0745 523 650 / 0746 153 878