ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII UTILAJE

Domeniu INDUSTRIAL
Oraș OARJA

Responsabilități principale:

  • Efectuează controale, revizii, intervenții pentru eliminarea deficiențelor și incidentelor apărute;
  • Optimizează funcționarea ȋn permanență a instalațiilor și echipamentelor electrice și energetic;
  • Realizează măsurători ale parametrilor elementelor componente ale instalațiilor și echipamentelor energetice;
  • Interpretează scheme electrice;
  • Identifică echipamente și componente defecte în vederea remedierii;
  • Asigură mentenanță utilajelor și echipamentelor aflate în exploatare.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant în funcție de experiența în domeniu;
  • Tichete de masa – 18 lei;
  • Prima de Paște, Crăciun, vacanță;
  • Bonusuri de prezență – 180 lei brut;
  • Plata orelor suplimentare 175%;
  • 25% spor ore de noapte;
  • Transport gratuit.

Candidatul ideal:

  • Școala profesională/liceu de specialitate/electrician;
  • Experiență practică constituie un avantaj;
  • Cunoștințe obligatorii cerute de legislația în domeniul energetic constituie avantaj;
  • Cunostințe IT/MS Office;
  • Dinamic, dedicat, cu abilități de a lucra în echipa, capabil sa lucreze în situații de intervenție sub presiunea timpului;
  • Permis de conducere categoria B.

Pentru detalii suplimentare sunati la nr. de telefon: 0745 523 650

Asteptam CV-urile dvs. la adresa: office@rian-partners.com