DEALERSHIP’S NETWORK SPECIALIST

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș BUCURESTI

Responsabilitati principale:

  • Instruiește echipele locale cu privire la administrarea datelor;
  • Asigura sprijin cu privire la actiunile de implementare: testarea interfețelor, configurarea inițială a sistemului / trans-codarea și traducerile bazelor de date / coaching-ul pentru rețea, gestionarea drepturilor de acces;
  • Asigură raportarea pentru proiectul de implementare;
  • Asigură managementul etapelor acțiunilor de implementare a interfețelor cu aplicații corporative și locale;
  • Asigură suport pentru aplicații;
  • Responsabil pentru administrarea tool-urilor.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice;
  • Nivel franceza și engleza – nivel avansat;
  • Cunoașterea aplicațiilor generale IT – Excel la nivel avansat;
  • Experiență în managementul bazelor de date relaționale;
  • Abilitatea de a planifica, testa și sprijini bazele de date interne;
  • Noțiuni de management al proiectelor și sisteme informatice de afaceri;
  • Spirit de sinteza și analiza.