COORDONATOR SINTEZA V.C.D. (VEHICLE CRITERIA DEFINITION)

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș BUCURESTI

Responsabilitati principale:

  • Colaboreaza cu Departamentul de documentatie tehnica in vederea recuperarii de date sau validare date, atunci cand este necesar;
  • Realizeaza sintezele pentru proiectele pe care le gestioneaza;
  • Lucreaza in stransa legatura cu Coordonatorii T.V.V. (responsabili de codificarea versiunilor de vehicule);
  • Colaboreaza cu echipe din alte departamente pentru recuperarea si validarea de date tehnice;
  • Raporteaza lunar catre ierarhia directa numarul de V.C.D.-uri create.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice;
  • Cunostinte tehnice generale autovehicule rutiere;
  • Abilitati de lucru cu baze de date;
  • Capacitate de sinteza si analiza;
  • Rigurozitate si atentie la detalii;
  • Aptitudini de prezentare si comunicare;
  • Buna cunoastere a pachetului MS Office (in special Excel);
  • Experienta pana la 3 ani in domeniul auto (reprezinta avantaj);
  • Constituie avantaj experienta in lucrul cu documentatia tehnica si specificatii tehnice vehicul;
  • Spirit dinamic;
  • Competente lingvistice Franceza si Engleza (min niv B2).