COORDONATOR CALITATE CLIENT

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș MIOVENI

Responsabilitati principale:

  • Gestioneaza reclamațiilor clienților, asigura managementul auditului clienților, CSR (cerințe specifice clienților);
  • Responsabil pentru monitorizarea performanței, crearea planului de acțiune;
  • Garantează aplicarea CSR, fiind responsabil ANPQP;
  • Responsabil pentru gestionarea reclamației clienților și a acțiunilor corective;
  • Efectuează analiza feedback-urilor și asigura îmbunătățirea elaborării planului;
  • Responsabil pentru managementul auditului clienților și stabilirea planului de acțiune.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice;
  • Disponibilitatea de a călători în străinătate (instruiri și audituri);
  • Experiență anterioară de lucru cu următoarele instrumente de calitate și inginerie: PPAP, MSA, FMEA, SPC AIAG, IATF16949, 8D, 5W, Ishikawa;
  • Experiență anterioară în domeniul calității auto: minimum 3 ani;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Fluent in Engleza.