ASISTENT MANAGER

Domeniu AUTOMOTIVE
Oraș OARJA

Responsabilitati principale:

  • Asigura activitatea de secretariat la nivelul diverselor entitati client ale companiei;
  • Asista Directorul/ Managerul in executarea sarcinilor sale;
  • Responsabil activitati gestiune administrativa;
  • Aplica procedurile in activitatea sa;
  • Contribuie la buna perceptie a imaginii sectorului;
  • Asigura interfata entitatilor client ale companiei cu diverse alte sectoare de activitate.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare- Litere sau Comunicare;
  • Competente lingvistice: Franceza si Engleza–nivel avansat;
  • Bune cunostinte de operare PC MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
  • Experienta in domenii care au implicat comunicare si relationare, constituie un avantaj;
  • Atitudine orientata catre client, reactivitate, precizie, atentie la detalii;
  • Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Abilitati de planificare, de anticipare si de organizare;
  • Gandire structurata, spirit de analiza si sinteza;
  • Curiozitate, creativitate, initiativa si autonomie, flexibilitate.